Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Půjčky na mateřské dovolené

9.6.2015

Mateřská dovolená je krásným obdobím, na druhé straně je tato doba také často spojena s finančními těžkostmi. Omezené příjmy rodiny, vysoké náklady za plínky, výživu, dětskou kosmetiku – to dohromady má ten důsledek, že se financí nedostává. A pokud nastane nějaké nečekaná událost, které si vyžaduje dodatečné výdaje, může nastat problém.

Půjčky na MD

Dostat půjčku na mateřské ale není vůbec jednoduché – banky vyžadují doklad o příjmech a výměr mateřského nebo rodičovského příspěvku je asi neuspokojí. Na finančním trhu ale působí hned několik menších nebankovních společností, které poskytnou půjčku i ženám na mateřské, a to velmi rychle a pohodlně.Půjčka až 10000 Kč na 7 – 30 dní

Jedná se o malé krátkodobé půjčky, většinou do částky 10000 Kč s dobou splatnosti 7 - 30 dnů. Při žádosti není potřeba dokládat příjmy – tyto mikropůjčky jsou určeny právě pro žadatele bez příjmu – vedle žen na mateřské o ně mohou žádat také nezaměstnaní, nebo důchodci.

Půjčky žádejte online

O tyto půjčky se žádá prostřednictvím online formuláře na stránce příslušné společnosti, posouzení proběhne velmi rychle a není výjimkou, že peníze máte na svém účtu již do 15 minut od schválení žádosti. Mezi společnosti, které tento typ půjčky poskytují, patří například CreditOn, Kredia nebo Ferratum. Požádat o půjčku můžete například zde.

Náš tip: Zajímá-li Vás problematika půjček online, můžete navštívit také stránky Maxi-Půjčky.cz.