Kreditní karta bez doložení příjmu

Kreditní karta

Mnohdy nemáte k dispozici pravidelné a prokazatelné finanční příjmy. Třeba jste se zrovna zařadili do armády nezaměstnaných, studium nemůžete ošidit prací nebo brigádou a podnikání nepřináší tolik, aby se bylo čím chlubit. Ale peníze jsou stejně potřeba. Proto existuje finanční produkt - kreditní karta bez příjmu, který řeší různé problémy s hotovostí.Nenadálé výdaje

Obvykle přicházejí problémy najednou. Nečekaně se objeví několik plateb, výdaje vzrostou geometrickou řadou nebo prostě dojdou peníze. Pro tyto nepříjemné chvíle je potřeba se včas zajistit možným úvěrem. Někdo si půjčí a musí peníze vrátit. Jiný zažádá o kontokorent a čeká na schválení. Nejlepší jsou peníze, které nic nestojí a přitom jsou vždy k dispozici. Jmenují se kreditní karta bez příjmu a znamenají bezúročnou půjčku.

Podmínky kreditní karty

Kreditní karta bez příjmu má velice příjemné podmínky, za kterých s sebou můžete všude nosit bezplatnou finanční rezervu. Je půjčkou, která nebolí a přináší jen radost, pokud ji umíte správně používat. A nejde jen o správné vkládání karty do bankomatu nebo placení přes internet. Jde především o poskytnutí úvěru, který se úročí až při použití peněz. A k tomu ještě kreditní karta bez příjmu nepožaduje doložení pravidelných zdrojů financování. Přitom prostředky mohou být v dosti vysoké výši.

Půjčte si třeba 50000

Několik desítek tisíc není problém. Kreditní karta bez příjmu vám skutečně zajistí pohotové peníze. Nebojte se zariskovat, protože nic nemůžete ztratit. Nevyžadují se žádné ručitelské závazky a hlavně ani doklady o příjmech nejsou potřeba. Na kreditní kartě máte stále peníze, které můžete vybrat nebo s nimi zaplatit v jakémkoliv obchodě. Bezúročné období vám k tomu poskytne peníze bez poplatků za půjčení. Pokud na začátku měsíce peníze utratíte, máte až 50 dní na vrácení. Tím získáte jedinečný produkt a jistotu, že nikdy nebudete bez prostředků. A když chybí nějaká ta tisícikoruna, peníze vyberete a z další výplaty nebo příjmu úvěr splatíte. Každý přece potřebuje peníze a když jsou ještě zdarma, není nad čím váhat.

Alternativou ke kreditní kartě může být kontokorentní úvěr neboli kontokorent. Jaké jsou rozdíly mezi kreditní kartou a kontokorentem si můžete přečíst zde.