Platební karta Maestro

Platební karta Maestro

Platební karta Maestro Platinum

Společnost MasterCard nabízí prostřednictvím finančních institucí vydávyjících platební karty celou řadu platebních karet, se kterými můžete vždy pohodlně, rychle a bezpečně zaplatit potřebné zboží či služby. Takovou je také platební karta Maestro, se kterou se blíže seznámíme.

Elektronická platební karta Maestro

Základním produktem společnosti MasterCard je právě elektronická platební karta Maestro. Bývá vydávána obvykle jako debetní platební karta, ale můžete se u ní setkat také s kreditní funkcí. Dále se podívejme, co se skrývá za pojmem elektronická platební karta Maestro.Platební karta Maestro – použití

Vysvětlení výše uvedeného, tedy pojmu elektronická platební karta Maestro se skrývá právě ve způsobu jejího použití. Kartu totiž můžete využít ve všech bankomatech a u všech obchodníků vybavených on-line platebním terminálem. Platební karta Maestro totiž vyžaduje při každém použití zadání bezpečnostního kódu PIN.

Kde se dá uplatnit platební karta Maestro

Platební karta Maestro se dá uplatnit na všech obchodních místech vybavených on-line terminálem a logem Maestro. Tato karta může mít domácí i mezinárodní platnost a obvykle bývá standardní platební karta Maestro automaticky vydávána k běžným účtům.

Pojištění

Další možností, kterou nabízí platební karta Maestro, je zřízení dodatečného pojištění, které je dále závislé na konkrétních podmínkách banky.

Náš tip: Zajímá-li Vás problematika půjček online, můžete navštívit také stránky Maxi-Půjčky.cz.