Nebankovní půjčky i se záznamem v registru dlužníků

Nebankovní půjčky bez registru

20.6.2015

Máte negativní záznam v registru dlužníků a potřebujete si rychle půjčit peníze? Nemusí to být nemožné. V bance většinou nepochodíte a i u některých nebankovních společností můžete mít problém.

Pokud vám ale stačí pár tisíc korun, využijte nebankovní půjčky bez registru. Ty nabízí snad všechny nebankovní společnosti.K záznamu v registru dlužníků můžete přijít snadno

Negativní finanční historie nemusí být u některých nebankovních společností nutně překážkou. Záznam v registru dlužníků může vzniknout poměrně snadno, například opožděnou platbou za telefon nebo při administrativní chybě. Proto jsou některé společnosti shovívavé a do registru nenahlížejí.

Rychlá půjčka pro každého

SMS půjčka bez registru je rychlá, dostupná každému a k vyřízení stačí počítač spolu s mobilním telefonem. Žádost se totiž podává přes online formulář nebo prostřednictvím SMS zprávy. Nemusíte čekat, až společnost prověří registr dlužníků nebo posílat kopii občanského průkazu. Vyplníte základní údaje o sobě a číslo účtu. Dále si určíte výši půjčky a termín, ve kterém ji splatíte. Většinou se jedná o dobu od 1 do 30 dní.

Téměř okamžité schválení

Žádost o nebankovní půjčky bez registru se schvaluje automatizovaným systémem. Výsledek se dozvíte během několika minut, většinou v emailu nebo SMS zprávě. Následně jsou peníze obratem odesílány na účet. Většinou neuplyne ani jedna hodina od podání žádosti. Podmínky pro schválení jsou velmi nenáročné. Stačí být občanem ČR a dosáhnout věku 18 let. Záznam v registru dlužníků není překážkou a nepřihlíží se ani k výši příjmů.

Úhrada v jedné splátce

Za nebankovní půjčky bez registru neplatíte úroky, ale úhrada se provádí v jedné splátce navýšené o poplatek. Délka splatnosti se individuálně nastavuje. Pokud se stane, že v termínu splacení nemáte peníze, můžete většinou požádat o prodloužení splatnosti za poplatek. Pokud půjčku řádně nesplatíte, můžete se dostat do potíží a čekají vás sankce.