Platební karty ČSOB

Platební karty ČSOB

Debetní platební karty ČSOB

Platební karty ČSOB jsou karty, se kterými můžete vybírat z bankomatů a platit u obchodníků a na internetu. Můžete si vybírat z opravdu široké nabídky karet a zvolit si takovou, která bude pro Vás nejvýhodnější. Platební karty ČSOB jsou určeny pro každého.

Debetní platební karty ČSOB

Debetní platební karty ČSOB představují elektronické a embosované karty pro výběry z bankomatů, platby u obchodníků i na internetu. Můžete si vybrat ze široké nabídky karet jako MasterCard Standard a Gold, VISA Electron, Classic či Gold. Debetní platební karty ČSOB VISA jsou také ve variantách Classic Student a Electron Baby.Kreditní platební karty ČSOB

Kreditní platební karty ČSOB nabízejí výhodu odložení úhrady Vašich nákupů až o 55 dné, navíc Vám zdarma pojistí zakoupené zboží proti poškození a krádeži. Zdarma máte také v rámci kreditní platební karty ČSOB pojištění prodloužené záruky.

Pojištění v rámci platební karty ČSOB

V rámci platební karty ČSOB si můžete výhodně sjednat také některá pojištění.K dispozici je pojištění ztráty nebo krádeže platební karty, pojištění pro cesty do zahraničí nebo si také díky platební karty ČSOB můžete sjednat pojištění právní ochrany řidičů motorových vozidel.

Další služby

Platební karty ČSOB můžete využít také k dalším službám, jako je CashBack (výběr hotovosti na pokladnách obchodů), zaplatit mobilním operátorům z bankomatů ČSOB nebo například využít vkladových bankomatů ČSOB pro vklad na účet a to vše prostřednictvím platební karty ČSOB.

Náš tip: Zajímá-li Vás problematika půjček online, můžete navštívit také stránky Maxi-Půjčky.cz.