Platební karty České spořitelny

Platební karty České spořitelny

Kreditní platební karty České spořitelny

Platební karty jsou "platidlem" moderní doby a nahrazují dnes v mnoha ohledech klasickou hotovost. Jsou akceptované a hojně využívané ve většině obchodů, restaurací a na dalších místech, včetně internetu.

Díky nim mnohdy nemusíme mít u sebe žádné peníze a přesto si vystačíme. V tomto článku se zaměříme na platební karty České spořitelny.Jaké tedy ČS nabízí platební karty?

  • Chytrá kreditní karta
  • Penzijní kreditní karta
  • Debetní karta Visa Classic
  • Debetní karta Visa Electron
  • Debetní karta Visa Gold

Kreditní karty České spořitelny

V nabídce má Česká spořitelna dvě kreditní platební karty. Jedná se o Chytrou kartu ČS, která je v modifikacích dostupná také pro studenty a absolventy, a Penzijní kartu ČS. Druhá jmenovaná zvyšuje Vaše úspory na penzi. Díky Chytré kartě ČS získáváte při každém nákupu výhody podle Vaší volby - slevy u smluvních partnerů, prodloužení záruky atd.

Debetní karty České spořitelny

Debetní platební karty České spořitelny jsou vydávány ve třech provedeních. Základem je karta Visa Classic, což je embosovaná bezkontaktní karta k účtu pro soukromé použití. Visa Electron je určena k účtu pro děti a pro náročné klienty je k dispozici embosovaná debetní karta Visa Gold. Tyto debetní platební karty České spořitelny využijete na většině míst po celém světě.

Platební karty ČS - Další informace

Platební karty České spořitelny jsou výhodným způsobem placení v obchodech i na internetu a můžete také díky nim vybírat hotovost v široké síti bankomatů.

Náš tip: Potřebujete si přečíst výhody a nevýhody půjček online? Navštivte webový portál Maxi-Půjčky.cz, kde naleznete podrobné informace.