Platební karta VISA

Platební karta VISA

Platební karta VISA Gold

Co je to platební karta ví dnes snad už každý a většinou si ani nedokážeme představit, že bychom se bez ní obešly. Stala se v poslední době doslova nezbytnou součástí peněženky a není se co divit.

Zaplatíme s ní v obchodě či na internetu, vybereme hotovost z bankomatu, když je potřeba. Jednou z nejpoužívanějších je pak platební karta VISA.Co je platební karta VISA

Platební karta VISA je bezpečná a pohodlná karta, která je přijímaná všude na světě. Díky tomu s ní můžete platit nejen v České republice, ale v podstatě kdekoliv na světě. Můžete si vybrat debetní kartu, se kterou platíte ihned, kreditní s níž platíte se zpožděním nebo předplacenou kartu, s níž máte zaplaceno předem. Platební karta VISA je tak vydávána v několika variantách.

Platební karta VISA – varianty

Platební karta VISA je vydávána v několika variantách, přičemž základní je VISA Classic, nadstandardní služby a výhody nabízejí VISA Gold, Platinum a Infinite. VISA Electron je karta, která vyžaduje elektronickou autorizaci všech plateb. Platební karta VISA Plus Vám zajistí přístup k penězům prostřednictvím největší sítě bankomatů na světě.

Další služby

Platební karta VISA navíc dovoluje výběr hotovosti u obchodníků prostřednictvím služby cash back. Díky VISA Money Transfer mohou vlastníci karty VISA převádět peníze z jedné karty na druhou. Tyto a další služby umožňuje mezinárodní platební karta VISA.

Náš tip: Zajímá-li Vás problematika půjček online, můžete navštívit také stránky Maxi-Půjčky.cz.