Platební karty České spořitelny

Platební karty České spořitelny

Kreditní platební karty České spořitelny

Platební karty jsou "platidlem" moderní doby a nahrazují dnes v mnoha ohledech klasickou hotovost. Jsou akceptované a hojně využívané ve většině obchodů, restaurací a na dalších místech, včetně internetu.

Díky nim mnohdy nemusíme mít u sebe žádné peníze a přesto si vystačíme. V tomto článku se zaměříme na platební karty České spořitelny.Kreditní karty České spořitelny

V nabídce má Česká spořitelna dvě kreditní platební karty. Jedná se o Chytrou kartu ČS, která je v modifikacích dostupná také pro studenty a absolventy, a Penzijní kartu ČS. Druhá jmenovaná zvyšuje Vaše úspory na penzi. Díky Chytré kartě ČS získáváte při každém nákupu výhody podle Vaší volby - slevy u smluvních partnerů, prodloužení záruky atd.

Debetní karty České spořitelny

Debetní platební karty České spořitelny jsou vydávány ve třech provedeních. Základem je karta Visa Classic, což je embosovaná bezkontaktní karta k účtu pro soukromé použití. Visa Electron je určena k účtu pro děti a pro náročné klienty je k dispozici embosovaná debetní karta Visa Gold. Tyto debetní platební karty České spořitelny využijete na většině míst po celém světě.

Platební karty ČS - Další informace

Platební karty České spořitelny jsou výhodným způsobem placení v obchodech i na internetu a můžete také díky nim vybírat hotovost v široké síti bankomatů.

Náš tip: Zajímá-li Vás problematika půjček online, můžete navštívit také stránky Maxi-Půjčky.cz.